Language switcher

Sa oled siin

Keskkonnainspektsioon

Kopli 76
10416 Tallinn

  • Telefon: (+372) 696 2236
  • Fax: (+372) 696 2237
  • e-post: valve@kki.ee

Avatud
E-N kell 8.00-17.00
R kell 8.00-15.45

Peadirektori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti kell 15.00-17.00
Palume eelnevalt registreeruda
telefonil (+372) 696 2236

NB! Kopli tn 76 peamajja sõitjatele teadmiseks, et seoses trammitee ehitusega on 12. juunist - 31. juulini Kopli, Erika ja Ristiku tänava ristmik suletud.

 

seoses trammitee ehitusega

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Peeter Volkov peadirektor 696 2202 peeter.volkov@kki.ee
Olav Avarsalu peadirektori asetäitja 696 2233 olav.avarsalu@kki.ee
Uno Veering peadirektori asetäitja 696 2232 uno.veering@kki.ee

Struktuurivälised teenistujad

Nimi Amet Telefon E-post
Antero Männik nõunik 696 2222 antero.mannik@kki.ee
Himot Maran nõunik 696 2238 himot.maran@kki.ee
Leili Tuul nõunik 696 2227 leili.tuul@kki.ee
Mati Tamm nõunik 696 2272 mati.tamm@kki.ee

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Väino Vaidla osakonnajuhataja 696 2262 vaino.vaidla@kki.ee
Anastassia Amel jurist 696 2226 anastassia.amel@kki.ee
Annika Kruus jurist 696 2242 annika.kruus@kki.ee
Helgi Laarits referent 696 2224 helgi.laarits@kki.ee
Kristel Saik vanemjurist 696 2271 kristel.saik@kki.ee

Kantselei

Nimi Amet Telefon E-post
Kersti Mustsaar osakonnajuhataja 696 2201 kersti.mustsaar@kki.ee
Kätlin Tilk vanemspetsialist 696 2281 katlin.tilk@kki.ee
Sirlika Kampus spetsialist 696 2276 sirlika.kampus@kki.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Peep Pukk osakonnajuhataja 696 2212 peep.pukk@kki.ee
Alvar Vool peaspetsialist 696 2215 alvar.vool@kki.ee
Ave Rästas vanemspetsialist 696 2208 ave.rastas@kki.ee
Gaida Aasaru peaspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@kki.ee
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@kki.ee

Analüüsi ja planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Viinapuu osakonnajuhataja 696 2265 aivar.viinapuu@kki.ee
Kristi Lehtorg vanemspetsialist 696 2203 kristi.lehtorg@kki.ee
Marve Randlepp peaspetsialist 696 2217 marve.randlepp@kki.ee

Kalakaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Indrek Ulla osakonnajuhataja 696 2244 indrek.ulla@kki.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@kki.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@kki.ee
Ivo Kask peainspektor 339 5672 ivo.kask@kki.ee
Kristi Melk peainspektor 696 2277 kristi.melk@kki.ee

Keskkonnakaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Allar Leppind osakonnajuhataja 449 9103 allar.leppind@kki.ee
Kai Korkmann peainspektor 730 2419 kai.korkmann@kki.ee
Kristel Lopsik peainspektor 730 2412 kristel.lopsik@kki.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@kki.ee
Reeli Sildnik peainspektor 696 2269 reeli.sildnik@kki.ee
Rene Rajasalu peainspektor 449 9105 rene.rajasalu@kki.ee
Silva Prihodko peainspektor 696 2268 silva.prihodko@kki.ee

Looduskaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Uno Luht osakonnajuhataja 681 4943 uno.luht@kki.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@kki.ee
Kuno Teder peainspektor 681 4906 kuno.teder@kki.ee
Mait Tint peainspektor 696 2245 mait.tint@kki.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@kki.ee

Personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Meeli Villido osakonnajuhataja 696 2216 meeli.villido@kki.ee
Katrin Norvet peaspetsialist 696 2234 katrin.norvet@kki.ee
Merje Männik vanemspetsialist 696 2221 merje.mannik@kki.ee

Uurimisosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Rocco Ots osakonnajuhataja 696 2274 rocco.ots@kki.ee
Andres Saar uurija 339 5673 andres.saar@kki.ee
Hardi Aavik vanemuurija 730 2424 hardi.aavik@kki.ee
Käthlin Keremäe uurija 696 2297 kathlin.keremae@kki.ee
Reet Aspre vanemuurija 449 9106 reet.aspre@kki.ee

Harjumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Monica Rand büroo juhataja 696 2252 monica.rand@kki.ee
Aivar Kruup juhtivinspektor 696 2267 aivar.kruup@kki.ee
Allan Juha vaneminspektor 696 2294 allan.juha@kki.ee
Ardi Lepp vaneminspektor 696 2292 ardi.lepp@kki.ee
Ave Kaskla inspektor 696 2285 ave.kaskla@kki.ee
Egert Tolk inspektor 696 2296 egert.tolk@kki.ee
Endel Niinemaa juhtivinspektor 696 2258 endel.niinemaa@kki.ee
Heikki Hioväin juhtivinspektor 696 2257 heikki.hiovain@kki.ee
Hendrik Hundt vaneminspektor 696 2247 hendrik.hundt@kki.ee
Inge Tammeväli vaneminspektor 696 2246 inge.tammevali@kki.ee
Kuldar Rikma vaneminspektor 696 2248 kuldar.rikma@kki.ee
Laur Kõiv vaneminspektor 696 2279 laur.koiv@kki.ee
Mait Grigorjev juhtivinspektor 696 2256 mait.grigorjev@kki.ee
Märt Koppel inspektor 696 2251 mart.koppel@kki.ee
Merili Ring juhtivinspektor 696 2291 merili.ring@kki.ee
Ott Aid vaneminspektor 696 2273 ott.aid@kki.ee
Raimond Kislar inspektor 696 2255 raimond.kislar@kki.ee
Senta Sepp inspektor 696 2243 senta.sepp@kki.ee
Silver Nigu juhtivinspektor 696 2278 silver.nigu@kki.ee
Sirje Metsmaker vaneminspektor 696 2257 sirje.metsmaker@kki.ee
Tarmo Tehva büroo juhataja asetäitja 696 2254 tarmo.tehva@kki.ee
Timo Liiv vaneminspektor 696 2295 Timo.Liiv@kki.ee

Hiiumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Põld büroo juhataja 463 1390 marek.pold@kki.ee
Jane Sinijärv juhtivinspektor 463 1390 jane.sinijarv@kki.ee
Johan Kähi juhtivinspektor 463 1390 johan.kahi@kki.ee
Viljar Varblane juhtivinspektor 463 1390 viljar.varblane@kki.ee

Ida-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Lainjärv büroo juhataja 339 5662 aivar.lainjarv@kki.ee
Diana Marhel inspektor 3395664 diana.marhel@kki.ee
Gunnar Kõue vaneminspektor 339 5667 gunnar.koue@kki.ee
Helen Juhkam inspektor 3395666 helen.juhkam@kki.ee
Ilmar Mägi juhtivinspektor 339 5665 ilmar.magi@kki.ee
Janek Kuuse juhtivinspektor 339 5668 janek.kuuse@kki.ee
Jekaterina Kärme juhtivinspektor 339 5666 jekaterina.karme@kki.ee
Käthlyn Lizdenis juhtivinspektor 339 5664 kathlyn.lizdenis@kki.ee
Kristian Taro inspektor 339 5668 kristian.taro@kki.ee
Margus Piirson vaneminspektor 339 5667 margus.piirson@kki.ee
Piret Rajasaar inspektor 339 5668 piret.rajasaar@kki.ee
Saima Jürmann juhtivinspektor 339 5670 saima.jurmann@kki.ee
Tarmo Rajasaar vaneminspektor 339 5665 tarmo.rajasaar@kki.ee

Jõgevamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Dora Kukk büroo juhataja 776 0258 dora.kukk@kki.ee
Allvar Annuk inspektor 776 2015 allvar.annuk@kki.ee
Kairi Laak-Randoja inspektor 681 4949 kairi.laak-randoja@kki.ee
Liis Vaino inspektor 681 4948 liis.vaino@kki.ee
Silver Vahi inspektor 776 2015 silver.vahi@kki.ee
Steven Veelak inspektor 776 2015 steven.veelak@kki.ee
Toomas Luhse inspektor 681 4949 toomas.luhse@kki.ee

Järvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Krista Rüüt büroo juhataja 681 4922 krista.ruut@kki.ee
Andrus Hallasoo vaneminspektor 681 4923 andrus.hallasoo@kki.ee
Eva Kaukver juhtivinspektor 681 4922 eva.kaukver@kki.ee
Martin Tomingas inspektor 681 4925 martin.tomingas@kki.ee
Nurana Mamedova inspektor 681 4922 nurana.mamedova@kki.ee

Läänemaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tõnis Ulm büroo juhataja 681 4931 tonis.ulm@kki.ee
Anna-Maria Luik inspektor 681 4936 anna-maria.luik@kki.ee
Arseni Eller juhtivinspektor 681 4937 arseni.eller@kki.ee
Marek Laht vaneminspektor 681 4938 marek.laht@kki.ee
Meelis Kaustel vaneminspektor 681 4934 meelis.kaustel@kki.ee
Sandra Tšarnetski inspektor 681 4935 sandra.tsarnetski@kki.ee
Valeri Štšerbatõh juhtivinspektor 681 4932 valeri.stsherbatoh@kki.ee

Lääne-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Arne Veinberg vaneminspektor 325 8416 arne.veinberg@kki.ee
Elina Koppel inspektor 681 4942 elina.koppel@kki.ee
Hillar Mängel vaneminspektor 325 8416 hillar.mangel@kki.ee
Kaidi Kattai inspektor 325 8417 kaidi.kattai@kki.ee
Kristi Kurve juhtivinspektor 681 4940 kristi.kurve@kki.ee
Lea Aren juhtivinspektor 325 8414 lea.aren@kki.ee
Marit Vihlver büroo juhataja 325 8415 marit.vihlver@kki.ee
Timo Türbsal juhtivinspektor 325 8419 timo.turbsal@kki.ee

Põlvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Rebane büroo juhataja 799 4788 toomas.rebane@kki.ee
Jan Jõema vaneminspektor 799 4946 Jan.Joema@kki.ee
Kaidi Rämman inspektor 799 4946 kaidi.ramman@kki.ee
Liivi Inno juhtivinspektor 799 4946 liivi.inno@kki.ee
Mati Kanarik vaneminspektor 730 2414 mati.kanarik@kki.ee
Romet Palmik vaneminspektor 681 4952 romet.palmik@kki.ee

Pärnumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Õmblus büroo juhataja 449 9102 toomas.omblus@kki.ee
Aliis Kevvai inspektor 449 9114 aliis.kevvai@kki.ee
Andres Kutsar vaneminspektor 449 9109 andres.kutsar@kki.ee
Heino Afanasjev juhtivinspektor 449 9105 heino.afanasjev@kki.ee
Jaanus Põldma juhtivinspektor 449 9109 jaanus.poldma@kki.ee
Janno Kekkonen vaneminspektor 449 9107 janno.kekkonen@kki.ee
Kaie Sakala vaneminspektor 449 9104 kaie.sakala@kki.ee
Kertu Sapelkov inspektor 449 9104 kertu.sapelkov@kki.ee
Rave Vahemets vaneminspektor 449 9116 rave.vahemets@kki.ee
Tarvo Lillema vaneminspektor 449 9109 tarvo.lillema@kki.ee

Raplamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Saar büroo juhataja 681 4910 marek.saar@kki.ee
Kristi Leemet vaneminspektor 489 4452 kristi.leemet@kki.ee
Mairit Veedla inspektor 489 4280 mairit.veedla@kki.ee
Priit Langi inspektor 489 4280 priit.langi@kki.ee

Saaremaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Jaak Haamer büroo juhataja 452 7740 jaak.haamer@kki.ee
Aare Aavik vaneminspektor 452 7736 aare.aavik@kki.ee
Aina Vaher vaneminspektor 452 7733 aina.vaher@kki.ee
Anneli Liiva juhtivinspektor 452 7739 anneli.liiva@kki.ee
Anneli Vahter juhtivinspektor 452 7732 anneli.vahter@kki.ee
Hendrik Lõbus vaneminspektor 452 7741 hendrik.lobus@kki.ee
Kerdo Torn vaneminspektor 452 7736 kerdo.torn@kki.ee
Margus Lasn vaneminspektor 452 7737 margus.lasn@kki.ee

Tartumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Türna büroo juhataja 730 2411 tanel.turna@kki.ee
Heli Väljamets vaneminspektor 730 2415 heli.valjamets@kki.ee
Ivar Veider juhtivinspektor 730 2410 ivar.veider@kki.ee
Keiu Poderat inspektor 730 2416 keiu.poderat@kki.ee
Kristel Mehine vaneminspektor 730 2427 kristel.mehine@kki.ee
Olav Looga vaneminspektor 730 2414 olav.looga@kki.ee
Priit Kaare inspektor 730 2420 priit.kaare@kki.ee
Raivo Ojakivi inspektor 772 6102 raivo.ojakivi@kki.ee
Rauno Krahv juhtivinspektor 730 2421 rauno.krahv@kki.ee
Rauno Künnapuu inspektor rauno.kunnapuu@kki.ee
Reeno Sopp inspektor 730 2413 reeno.sopp@kki.ee
Urmas Võro juhtivinspektor 730 2425 urmas.voro@kki.ee

Valgamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Tiirats büroo juhataja 681 4900 tanel.tiirats@kki.ee
Kersti Kuuba vaneminspektor 681 4901 kersti.kuuba@kki.ee
Kristi Loit inspektor 681 4905 kristi.loit@kki.ee
Märt Raudsepp juhtivinspektor 681 4904 mart.raudsepp@kki.ee
Villu Virnas inspektor 681 4902 villu.virnas@kki.ee

Viljandimaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Naima Täär büroo juhataja 434 4385 naima.taar@kki.ee
Jaanus Tera juhtivinspektor 681 4956 jaanus.tera@kki.ee
Janar Alamäe vaneminspektor 434 4200 janar.alamae@kki.ee
Jane Uibopuu juhtivinspektor 434 4212 jane.uibopuu@kki.ee
Janne Rohtla inspektor 434 4212 janne.rohtla@kki.ee
Simon Soll vaneminspektor 681 4956 simon.soll@kki.ee

Võrumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Lea Palmre büroo juhataja 786 8650 lea.palmre@kki.ee
Anneli Huik vaneminspektor 786 8652 anneli.huik@kki.ee
Arvo Lepasaar vaneminspektor 786 8655 arvo.lepasaar@kki.ee
Kadri Visnap juhtivinspektor 786 8658 kadri.visnap@kki.ee
Kairi Männiste juhtivinspektor 786 8653 kairi.manniste@kki.ee
Kaisa Viira inspektor 786 8657 kaisa.viira@kki.ee
Kristel Kund juhtivinspektor 786 8654 kristel.kund@kki.ee
Merike Puhkim juhtivinspektor 786 8656 merike.puhkim@kki.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.