Language switcher

Sa oled siin

Maakondlike büroode üldkontaktid

Harjumaa büroo
Kopli 76, 10416 TALLINN
Tel 696 2252
e-post: harjumaa@kki.ee

Hiiumaa büroo
Leigri väljak 5, 92412 KÄRDLA
tel 463 1390
e-post: hiiumaa@kki.ee

Ida-Virumaa büroo
Pargi 15, 41537 JÕHVI
tel 339 5660
e-post: ida-virumaa@kki.ee

Jõgevamaa büroo
Aia 2, 48306 JÕGEVA
tel 776 2015
e-post: jogevamaa@kki.ee

Järvamaa büroo
Rüütli 25, 72713 PAIDE
tel 681 4924
e-post: jarvamaa@kki.ee

Läänemaa büroo
Lahe 38, 90502 HAAPSALU
tel 681 4931
e-post: laanemaa@kki.ee

Lääne-Virumaa büroo
Kunderi 18, 44307 RAKVERE
tel 325 8415
e-post: laane-virumaa@kki.ee

Põlvamaa büroo
Puuri tee 1, 63308 PÕLVA
tel 799 4946
e-post: polvamaa@kki.ee

Pärnumaa büroo
Roheline 64, 80035 PÄRNU
tel 449 9101
e-post: parnumaa@kki.ee

Raplamaa büroo
Kevade 10, 79529 RAPLAMAA Rapla vald, Sulupere k
tel 489 4280
e-post: raplamaa@kki.ee

Saaremaa büroo
Tallinna 22, 93811 KURESSAARE
tel 452 7740
e-post: saaremaa@kki.ee

Tartumaa büroo
Aleksandri 14, 51004 TARTU
tel 730 2410
e-post: tartumaa@kki.ee

Valgamaa büroo
Kesk 12, 68203 VALGA
tel 681 4900
e-post: valgamaa@kki.ee

Viljandimaa büroo
Paala tee 4, 71014 VILJANDI
telefon 434 4385
e-post: viljandimaa@kki.ee

Võrumaa büroo
Jüri 12, 65620 VÕRU
tel 786 8650
e-post: vorumaa@kki.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.