Language switcher

Sa oled siin

Personaliinfo

Tööpakkumised

Keskkonnainspektsiooni teenistujate valik ja värbamine toimub kooskõlas Keskkonnaministeeriumi ja valitsemisala värbamise ja valiku korraga (1.71 MB, PDF).

Vabad ametikohad täidame üldjuhul avaliku konkursi korras. Tööpakkumised avaldame lisaks kodulehele veel avaliku teenistuse konkursiveebis, tööotsinguportaalides, tudengiveebis ja maakondlikes ajalehtedes.

Pakume tööd Lääne-Virumaa büroo juhatajale

 

Palgajuhend ja -andmed

Siit leiate Keskkonnainspektsiooni palgajuhendi ning ametnike palgaandmed.

Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Maa-ameti ja Keskkonnainspektsiooni palgajuhend (357.21 KB, PDF).

Vastavalt avaliku teenistuse seaduse paragrahvile 119 avalikustatakse alates 2015. aastast ametnike palgaandmed avaliku teenistuse veebilehel.

Avalikustatud on ametnike põhipalk 01.04.2019. a seisuga ja ametnike põhi- ja muutuvpalk ning teenistusülesannete täitmisest tulenev muu tulu perioodil 01.01.-31.12.2018.

 

Praktikavõimalused

Keskkonnainspektsioonis on võimalik sooritada õppepraktika vastavalt inspektsiooni võimalustele ja vajadustele.

NB! Suvise praktikakoha taotlemiseks tuleb dokumendid saata personaliosakonda hiljemalt 1. aprilliks.

Praktikale kandideerimiseks saada palun CV, motiveeritud sooviavaldus ja praktikakava või -juhend e-posti aadressile praktika@kki.ee

Avalduses peab kindlasti sisalduma lühike põhjendus, miks soovid praktika sooritada just Keskkonnainspektsioonis, õppeasutuse nimetus, eriala ja kursus, soovitav praktikale asumise aeg ja kestus ning maakond (büroo) või osakond, kus soovid praktika sooritada.

Vajalik on kehtiva ID-kaardi ja PIN-koodide  olemasolu.

Kõik saabunud avaldused vaatame läbi esimesel võimalusel ja praktikale soovijatega võtame ühendust hiljemalt kahe nädala jooksul peale dokumentide esitamist.

Praktika Keskkonnainspektsioonis on tasustamata.

 

 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.