Language switcher

Sa oled siin

Keskkonnainspektsioon

Roheline 64
80010 Pärnu

  • Telefon: (+372) 696 2236
  • Fax: (+372) 696 2237
  • e-post: valve@kki.ee

Avatud
E-N kell 8.00-17.00
R kell 8.00-15.45

Peadirektori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti kell 15.00-17.00
Palume eelnevalt registreeruda
telefonil (+372) 696 2236

 

 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Olav Avarsalu peadirektor 696 2236 olav.avarsalu@kki.ee

Struktuurivälised teenistujad

Nimi Amet Telefon E-post
Antero Männik nõunik 696 2222 antero.mannik@kki.ee
Himot Maran nõunik 518 5612 himot.maran@kki.ee
Leili Tuul nõunik 696 2227 / 53 479 214 leili.tuul@kki.ee

Analüüsi ja planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Viinapuu osakonnajuhataja 696 2265 aivar.viinapuu@kki.ee
Alvar Vool peaspetsialist 696 2215 alvar.vool@kki.ee
Gaida Aasaru vanemspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@kki.ee
Julia Pugatšova vanemspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@kki.ee
Liivika Pärg vanemspetsialist 5699 0838 liivika.parg@kki.ee
Marve Randlepp peaspetsialist 696 2217 marve.randlepp@kki.ee
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@kki.ee

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Väino Vaidla osakonnajuhataja 696 2262 vaino.vaidla@kki.ee
Annika Kruus vanemjurist 696 2242 annika.kruus@kki.ee
Helgi Laarits referent 696 2224 helgi.laarits@kki.ee
Jekaterina Kaširova menetleja 339 5664 jekaterina.kasirova@kki.ee
Kairi Laak-Randoja menetleja 681 4949 kairi.laak-randoja@kki.ee
Kristel Saik vanemjurist 696 2271 kristel.saik@kki.ee
Kristi Lehtorg menetleja 696 2203 kristi.lehtorg@kki.ee
Väino Linde vanemjurist vaino.linde@kki.ee

Keskkonnakaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Allar Leppind osakonnajuhataja 449 9103 allar.leppind@kki.ee
Aile Kureoja peainspektor aile.kureoja@kki.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@kki.ee
Kai Korkmann peainspektor 5341 1806 kai.korkmann@kki.ee
Kuldar Rikma peainspektor 696 2248 kuldar.rikma@kki.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@kki.ee
Reeli Sildnik peainspektor 696 2269 reeli.sildnik@kki.ee
Rene Rajasalu peainspektor rene.rajasalu@kki.ee

Looduskaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Indrek Ulla osakonnajuhataja 696 2244 indrek.ulla@kki.ee
Uno Luht peainspektor 681 4943 uno.luht@kki.ee
Lea Palmre peainspektor 786 8651 lea.palmre@kki.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@kki.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@kki.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@kki.ee
Ivo Kask peainspektor ivo.kask@kki.ee
Kristi Melk peainspektor 696 2277 kristi.melk@kki.ee
Liivi Plumer peainspektor liivi.plumer@kki.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@kki.ee

Personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kairi Niin vanemspetsialist 4499112 kairi.niin@kki.ee
Merje Männik vanemspetsialist 696 2221 merje.mannik@kki.ee
Sirlika Kampus vanemspetsialist 696 2276 sirlika.kampus@kki.ee
Ulvi Alekõrs vanemspetsialist 4499113 ulvi.alekors@kki.ee

Uurimisosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Rocco Ots osakonnajuhataja 696 2274 rocco.ots@kki.ee
Hardi Aavik vanemuurija 5307 6784 hardi.aavik@kki.ee
Käthlin Keremäe uurija 696 2297 kathlin.keremae@kki.ee
Reet Aspre vanemuurija 449 9106 reet.aspre@kki.ee

Harjumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tarmo Tehva büroo juhataja asetäitja 696 2254 tarmo.tehva@kki.ee
Aivar Kruup juhtivinspektor 696 2267 aivar.kruup@kki.ee
Ave Kaskla vaneminspektor 696 2285 ave.kaskla@kki.ee
Diana Elisa Tammiste inspektor 696 2266 Diana.Tammiste@kki.ee
Egert Tolk vaneminspektor 696 2296 egert.tolk@kki.ee
Erik Ahlberg inspektor 696 2256 erik.ahlberg@kki.ee
Helari Buht inspektor 696 2294 helari.buht@kki.ee
Inge Tammeväli vaneminspektor 696 2246 inge.tammevali@kki.ee
Kaisa Tihkan inspektor 696 2279 kaisa.tihkan@kki.ee
Katri Kartau vaneminspektor 696 2290 katri.kartau@kki.ee
Märt Koppel inspektor 696 2251 mart.koppel@kki.ee
Merili Ring juhtivinspektor 696 2291 merili.ring@kki.ee
Piret Otsason vaneminspektor 696 2259 piret.otsason@kki.ee
Raido Luhaväli inspektor 696 2249 raido.luhavali@kki.ee
Raimond Kislar vaneminspektor 696 2255 raimond.kislar@kki.ee
Senta Sildnik juhtivinspektor 696 2243 senta.sildnik@kki.ee
Sigrid Turja inspektor 696 2290 sigrid.turja@kki.ee
Sirje Metsmaker vaneminspektor 696 2257 sirje.metsmaker@kki.ee
Timo Liiv vaneminspektor 696 2295 Timo.Liiv@kki.ee
Ulrika Tambur inspektor 696 2293 ulrika.tambur@kki.ee

Hiiumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Põld büroo juhataja 463 1390 marek.pold@kki.ee
Jane Sinijärv juhtivinspektor 463 1390 jane.sinijarv@kki.ee
Johan Kähi juhtivinspektor 463 1390 johan.kahi@kki.ee
Silver Nigu juhtivinspektor 463 1390 silver.nigu@kki.ee
Viljar Varblane juhtivinspektor 463 1390 viljar.varblane@kki.ee

Ida-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Käthlyn Lizdenis büroo juhataja 339 5662 kathlyn.lizdenis@kki.ee
Diana Marhel inspektor 339 5666 diana.marhel@kki.ee
Ilmar Mägi juhtivinspektor 339 5672 ilmar.magi@kki.ee
Jaana Leis inspektor 3395664 jaana.leis@kki.ee
Janek Kuuse juhtivinspektor 339 5665 janek.kuuse@kki.ee
Kaidi Sootalu inspektor 3395670 Kaidi.Sootalu@kki.ee
Kristian Taro inspektor 339 5665 kristian.taro@kki.ee
Piret Rajasaar vaneminspektor 339 5665 piret.rajasaar@kki.ee
Saima Jürmann juhtivinspektor 339 5670 saima.jurmann@kki.ee
Tarmo Rajasaar vaneminspektor 339 5672 tarmo.rajasaar@kki.ee

Jõgevamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Dora Kukk büroo juhataja 776 0258 dora.kukk@kki.ee
Allvar Annuk vaneminspektor 776 2015 allvar.annuk@kki.ee
Helen Juhkam vaneminspektor 681 4948 helen.juhkam@kki.ee
Ivar Veider juhtivinspektor ivar.veider@kki.ee
Kaisa Putk inspektor 6814948 kaisa.putk@kki.ee
Peeter Jazõkov inspektor peeter.jazokov@kki.ee
Raimo Selgis inspektor 7762015 raimo.selgis@kki.ee
Raivo Ojakivi vaneminspektor raivo.ojakivi@kki.ee
Silver Vahi vaneminspektor 776 2015 silver.vahi@kki.ee
Steven Veelak vaneminspektor 776 2015 steven.veelak@kki.ee

Järvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Janely Berg büroo juhataja 681 4921 janely.berg@kki.ee
Andrus Hallasoo vaneminspektor 681 4923 andrus.hallasoo@kki.ee
Eva Kaukver juhtivinspektor 681 4922 eva.kaukver@kki.ee
Marina Lill vaneminspektor 681 4924 marina.lill@kki.ee
Martin Tomingas inspektor 681 4925 martin.tomingas@kki.ee

Läänemaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Müür büroo juhataja 681 4933 jaanus.muur@kki.ee
Tõnis Ulm juhtivinspektor 681 4931 tonis.ulm@kki.ee
Kadri Pärimets vaneminspektor 681 4937 kadri.parimets@kki.ee
Liina Simpson juhtivinspektor 681 4936 liina.simpson@kki.ee
Marek Laht juhtivinspektor 681 4938 marek.laht@kki.ee
Meelis Kaustel vaneminspektor 681 4934 meelis.kaustel@kki.ee
Sandra Tšarnetski inspektor 681 4935 sandra.tsarnetski@kki.ee

Lääne-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marit Mändmets juhtivinspektor 681 4941 marit.mandmets@kki.ee
Marit Vihlver juhtivinspektor 325 8415 marit.vihlver@kki.ee
Hillar Mängel vaneminspektor 325 8416 hillar.mangel@kki.ee
Kristi Kurve juhtivinspektor 681 4940 kristi.kurve@kki.ee
Lauri Luts inspektor 325 8419 lauri.luts@kki.ee
Lea Aren juhtivinspektor 325 8414 lea.aren@kki.ee
Timo Türbsal juhtivinspektor 325 8419 timo.turbsal@kki.ee

Põlvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Rebane büroo juhataja 799 4788 toomas.rebane@kki.ee
Heikki Hioväin juhtivinspektor 799 4785 heikki.hiovain@kki.ee
Jan Jõema juhtivinspektor 681 4952 Jan.Joema@kki.ee
Kaidi Rämman vaneminspektor 799 4946 kaidi.ramman@kki.ee
Liivi Inno juhtivinspektor 799 4946 liivi.inno@kki.ee
Mati Kanarik vaneminspektor 681 4950 mati.kanarik@kki.ee
Sigrid Kasuk-Palmik juhtivinspektor 681 4951 sigrid.kasuk-palmik@kki.ee

Pärnumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Õmblus büroo juhataja 449 9102 toomas.omblus@kki.ee
Aivo Akkus inspektor 449 9115 aivo.akkus@kki.ee
Andres Kutsar juhtivinspektor 449 9109 andres.kutsar@kki.ee
Anna-Maria Luik vaneminspektor 449 9116 anna-maria.luik@kki.ee
Heino Afanasjev juhtivinspektor 449 9105 heino.afanasjev@kki.ee
Helen Jõerand vaneminspektor 449 9117 helen.joerand@kki.ee
Jaanus Põldma juhtivinspektor 449 9109 jaanus.poldma@kki.ee
Janno Kekkonen vaneminspektor 449 9107 janno.kekkonen@kki.ee
Lilli Lakkur inspektor 449 9114 lilli.lakkur@kki.ee
Raino Rosin inspektor 4499109 raino.rosin@kki.ee
Rave Vahemets juhtivinspektor 449 9116 rave.vahemets@kki.ee
Romes Saard inspektor 449 9104 romes.saard@kki.ee

Raplamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Saar büroo juhataja 681 4910 marek.saar@kki.ee
Ketlin Bergmann inspektor 489 4452 ketlin.bergmann@kki.ee
Mairit Veedla vaneminspektor 489 4280 mairit.veedla@kki.ee
Margit Pokrovski vaneminspektor 489 4452 margit.pokrovski@kki.ee
Priit Langi vaneminspektor 489 4280 priit.langi@kki.ee

Saaremaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Jaak Haamer büroo juhataja 452 7740 jaak.haamer@kki.ee
Aare Aavik vaneminspektor 452 7736 aare.aavik@kki.ee
Aina Vaher juhtivinspektor 452 7733 aina.vaher@kki.ee
Anneli Vahter juhtivinspektor 452 7732 anneli.vahter@kki.ee
Hendrik Lõbus vaneminspektor 452 7741 hendrik.lobus@kki.ee
Kerdo Torn vaneminspektor 452 7736 kerdo.torn@kki.ee
Margus Lasn vaneminspektor 452 7737 margus.lasn@kki.ee
Taavi Taavita vaneminspektor 452 7739 taavi.taavita@kki.ee
Timo Tamm inspektor 452 7742 timo.tamm@kki.ee

Tartumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Türna büroo juhataja 5334 5983 tanel.turna@kki.ee
Harles Tiitsmaa inspektor 5627 5281 harles.tiitsmaa@kki.ee
Heli Väljamets juhtivinspektor 5627 5281 heli.valjamets@kki.ee
Joonas Horn inspektor 5627 5281 joonas.horn@kki.ee
Kaidi Kattai vaneminspektor 5627 5281 kaidi.kattai@kki.ee
Keiu Poderat vaneminspektor 5627 5281 keiu.poderat@kki.ee
Kristi Loit vaneminspektor 5627 5281 kristi.loit@kki.ee
Priit Kaare vaneminspektor 5627 5281 priit.kaare@kki.ee
Rauno Krahv juhtivinspektor rauno.krahv@kki.ee
Rauno Künnapuu vaneminspektor 5627 5281 rauno.kunnapuu@kki.ee
Tarvo Lillema juhtivinspektor 5627 5281 tarvo.lillema@kki.ee

Valgamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Tiirats büroo juhataja 681 4900 tanel.tiirats@kki.ee
Carl-Felix Telk inspektor 681 4904 carl-felix.telk@kki.ee
Kersti Kuuba juhtivinspektor 681 4901 kersti.kuuba@kki.ee
Taavi Kaldma inspektor 6814905 taavi.kaldma@kki.ee
Villu Virnas vaneminspektor 681 4902 villu.virnas@kki.ee

Viljandimaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Leana Lemming büroo juhataja 434 4385 leana.lemming@kki.ee
Jaanus Tera juhtivinspektor 681 4956 jaanus.tera@kki.ee
Janar Alamäe juhtivinspektor 681 4956 janar.alamae@kki.ee
Janne Rohtla juhtivinspektor 434 4212 janne.rohtla@kki.ee
Joosep Tammemäe inspektor 434 4200 joosep.tammemae@kki.ee
Kadri Nurk vaneminspektor 434 4212 kadri.nurk@kki.ee

Võrumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Ardi Lepp büroo juhataja 786 8650 ardi.lepp@kki.ee
Anneli Huik vaneminspektor 786 8652 anneli.huik@kki.ee
Kadri Visnap juhtivinspektor 786 8658 kadri.visnap@kki.ee
Kersti Pariis inspektor 786 8654 kersti.pariis@kki.ee
Merike Puhkim juhtivinspektor 786 8656 merike.puhkim@kki.ee
Merilin Sibul inspektor 786 8655 merilin.sibul@kki.ee
Mirjam Potter vaneminspektor 786 8653 mirjam.potter@kki.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.