Language switcher

Sa oled siin

Keskkonnainspektsioon

Roheline 64
80010 Pärnu

  • Telefon: (+372) 696 2236
  • Fax: (+372) 696 2237
  • e-post: valve@kki.ee

Avatud
E-N kell 8.00-17.00
R kell 8.00-15.45

Peadirektori vastuvõtuaeg on esmaspäeviti kell 15.00-17.00
Palume eelnevalt registreeruda
telefonil (+372) 696 2236

 

 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Olav Avarsalu peadirektori asetäitja peadirektori ülesannetes 696 2236 olav.avarsalu@kki.ee

Struktuurivälised teenistujad

Nimi Amet Telefon E-post
Antero Männik nõunik 696 2222 antero.mannik@kki.ee
Himot Maran nõunik himot.maran@kki.ee
Leili Tuul nõunik 696 2227 / 53 479 214 leili.tuul@kki.ee
Mati Tamm nõunik 696 2236 mati.tamm@kki.ee

Analüüsi ja planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Aivar Viinapuu osakonnajuhataja 696 2265 aivar.viinapuu@kki.ee
Alvar Vool peaspetsialist 696 2215 alvar.vool@kki.ee
Ene Ruus vanemspetsialist 447 7380 ene.ruus@kki.ee
Gaida Aasaru peaspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@kki.ee
Julia Pugatšova vanemspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@kki.ee
Kristi Lehtorg vanemspetsialist 696 2203 kristi.lehtorg@kki.ee
Marve Randlepp peaspetsialist 696 2217 marve.randlepp@kki.ee
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@kki.ee

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Väino Vaidla osakonnajuhataja 696 2262 vaino.vaidla@kki.ee
Annika Kruus vanemjurist 696 2242 annika.kruus@kki.ee
Helgi Laarits referent 696 2224 helgi.laarits@kki.ee
Kristel Saik vanemjurist 696 2271 kristel.saik@kki.ee
Väino Linde jurist 447 7380 vaino.linde@kki.ee

Kalakaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Indrek Ulla osakonnajuhataja 696 2244 indrek.ulla@kki.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@kki.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@kki.ee
Ivo Kask peainspektor ivo.kask@kki.ee
Kristi Melk peainspektor 696 2277 kristi.melk@kki.ee

Keskkonnakaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Allar Leppind osakonnajuhataja 449 9103 allar.leppind@kki.ee
Aile Kureoja peainspektor 730 2423 aile.kureoja@kki.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@kki.ee
Kai Korkmann peainspektor 730 2419 kai.korkmann@kki.ee
Kertu Sapelkov peainspektor 449 9104 kertu.sapelkov@kki.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@kki.ee
Reeli Sildnik peainspektor 696 2269 reeli.sildnik@kki.ee
Silva Prihodko peainspektor 696 2268 silva.prihodko@kki.ee

Looduskaitseosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Uno Luht osakonnajuhataja 681 4943 uno.luht@kki.ee
Lea Palmre peainspektor 786 8651 lea.palmre@kki.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@kki.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@kki.ee

Personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Meeli Villido osakonnajuhataja 696 2216 meeli.villido@kki.ee
Kairi Niin vanemspetsialist 449 9112 kairi.niin@kki.ee
Merje Männik vanemspetsialist 696 2221 merje.mannik@kki.ee
Sirlika Kampus vanemspetsialist 696 2276 sirlika.kampus@kki.ee
Ulvi Alekõrs vanemspetsialist 449 9113 ulvi.alekors@kki.ee

Uurimisosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andres Saar uurija 339 5673 andres.saar@kki.ee
Hardi Aavik vanemuurija 730 2424 hardi.aavik@kki.ee
Käthlin Keremäe uurija 696 2297 kathlin.keremae@kki.ee
Reet Aspre vanemuurija 449 9106 reet.aspre@kki.ee

Harjumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Neeme Kass büroo juhataja 696 2252 neeme.kass@kki.ee
Tarmo Tehva büroo juhataja asetäitja 696 2254 tarmo.tehva@kki.ee
Aivar Kruup juhtivinspektor 696 2267 aivar.kruup@kki.ee
Ave Kaskla vaneminspektor 696 2285 ave.kaskla@kki.ee
Birgit Panksepp inspektor 696 2278 birgit.panksepp@kki.ee
Egert Tolk vaneminspektor 696 2296 egert.tolk@kki.ee
Helari Buht inspektor 696 2294 helari.buht@kki.ee
Inge Tammeväli vaneminspektor 696 2246 inge.tammevali@kki.ee
Kaisa Tihkan inspektor 696 2279 kaisa.tihkan@kki.ee
Katri Kartau vaneminspektor 696 2290 katri.kartau@kki.ee
Kris Heinsoo juhtivinspektor 696 2231 kris.heinsoo@kki.ee
Kuldar Rikma juhtivinspektor 696 2248 kuldar.rikma@kki.ee
Mait Grigorjev juhtivinspektor 696 2256 mait.grigorjev@kki.ee
Märt Koppel inspektor 696 2251 mart.koppel@kki.ee
Merili Ring juhtivinspektor 696 2291 merili.ring@kki.ee
Ott Aid juhtivinspektor 696 2273 ott.aid@kki.ee
Piret Otsason vaneminspektor 696 2259 piret.otsason@kki.ee
Raimond Kislar vaneminspektor 696 2255 raimond.kislar@kki.ee
Senta Sildnik vaneminspektor 696 2243 senta.sildnik@kki.ee
Sirje Metsmaker vaneminspektor 696 2257 sirje.metsmaker@kki.ee
Timo Liiv vaneminspektor 696 2295 Timo.Liiv@kki.ee
Toomas Luhse inspektor 696 2266 toomas.luhse@kki.ee
Ulrika Tambur inspektor 696 2293 ulrika.tambur@kki.ee

Hiiumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Põld büroo juhataja 463 1390 marek.pold@kki.ee
Jane Sinijärv juhtivinspektor 463 1390 jane.sinijarv@kki.ee
Johan Kähi juhtivinspektor 463 1390 johan.kahi@kki.ee
Silver Nigu juhtivinspektor 463 1390 silver.nigu@kki.ee
Viljar Varblane juhtivinspektor 463 1390 viljar.varblane@kki.ee

Ida-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Käthlyn Lizdenis büroo juhataja 339 5662 kathlyn.lizdenis@kki.ee
Diana Marhel inspektor 339 5666 diana.marhel@kki.ee
Ilmar Mägi juhtivinspektor 339 5672 ilmar.magi@kki.ee
Jaana Leis inspektor 339 5664 jaana.leis@kki.ee
Janek Kuuse juhtivinspektor 339 5665 janek.kuuse@kki.ee
Jekaterina Kaširova vaneminspektor 339 5664 jekaterina.kasirova@kki.ee
Kaidi Sootalu inspektor 339 5670 Kaidi.Sootalu@kki.ee
Kristian Taro inspektor 339 5665 kristian.taro@kki.ee
Piret Rajasaar vaneminspektor 339 5665 piret.rajasaar@kki.ee
Saima Jürmann juhtivinspektor 339 5670 saima.jurmann@kki.ee
Tarmo Rajasaar vaneminspektor 339 5672 tarmo.rajasaar@kki.ee

Jõgevamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Dora Kukk büroo juhataja 776 0258 dora.kukk@kki.ee
Allvar Annuk vaneminspektor 776 2015 allvar.annuk@kki.ee
Helen Juhkam inspektor 681 4948 helen.juhkam@kki.ee
Ivar Veider juhtivinspektor ivar.veider@kki.ee
Kairi Laak-Randoja vaneminspektor 681 4949 kairi.laak-randoja@kki.ee
Kaisa Putk inspektor 681 4948 kaisa.putk@kki.ee
Peeter Jazõkov inspektor peeter.jazokov@kki.ee
Raimo Selgis inspektor 7762015 raimo.selgis@kki.ee
Raivo Ojakivi inspektor raivo.ojakivi@kki.ee
Silver Vahi vaneminspektor 776 2015 silver.vahi@kki.ee
Steven Veelak vaneminspektor 776 2015 steven.veelak@kki.ee

Järvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Janely Berg büroo juhataja 681 4921 janely.berg@kki.ee
Andrus Hallasoo vaneminspektor 681 4923 andrus.hallasoo@kki.ee
Eva Kaukver juhtivinspektor 681 4922 eva.kaukver@kki.ee

Läänemaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Müür büroo juhataja 681 4933 jaanus.muur@kki.ee
Tõnis Ulm juhtivinspektor 681 4931 tonis.ulm@kki.ee
Kadri Pärimets inspektor 681 4937 kadri.parimets@kki.ee
Liina Simpson juhtivinspektor 681 4936 liina.simpson@kki.ee
Marek Laht juhtivinspektor 681 4938 marek.laht@kki.ee
Meelis Kaustel vaneminspektor 681 4934 meelis.kaustel@kki.ee
Sandra Tšarnetski inspektor 681 4935 sandra.tsarnetski@kki.ee

Lääne-Virumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marit Mändmets juhtivinspektor 681 4941 marit.mandmets@kki.ee
Marit Vihlver juhtivinspektor 325 8415 marit.vihlver@kki.ee
Elina Koppel vaneminspektor 681 4942 elina.koppel@kki.ee
Hillar Mängel vaneminspektor 325 8416 hillar.mangel@kki.ee
Kristi Kurve juhtivinspektor 681 4940 kristi.kurve@kki.ee
Lauri Luts inspektor 325 8419 lauri.luts@kki.ee
Lea Aren juhtivinspektor 325 8414 lea.aren@kki.ee
Timo Türbsal juhtivinspektor 325 8419 timo.turbsal@kki.ee

Põlvamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Rebane büroo juhataja 799 4788 toomas.rebane@kki.ee
Heikki Hioväin juhtivinspektor 799 4785 heikki.hiovain@kki.ee
Jan Jõema juhtivinspektor 681 4952 Jan.Joema@kki.ee
Kaidi Rämman vaneminspektor 799 4946 kaidi.ramman@kki.ee
Liivi Inno juhtivinspektor 799 4946 liivi.inno@kki.ee
Mati Kanarik vaneminspektor 681 4950 mati.kanarik@kki.ee
Romet Palmik juhtivinspektor 681 4952 romet.palmik@kki.ee

Pärnumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Õmblus büroo juhataja 449 9102 toomas.omblus@kki.ee
Aivo Akkus inspektor 449 9115 aivo.akkus@kki.ee
Andres Kutsar juhtivinspektor 449 9109 andres.kutsar@kki.ee
Anna-Maria Luik inspektor 449 9116 anna-maria.luik@kki.ee
Heino Afanasjev juhtivinspektor 449 9105 heino.afanasjev@kki.ee
Helen Jõerand vaneminspektor 449 9117 helen.joerand@kki.ee
Jaanus Põldma juhtivinspektor 449 9109 jaanus.poldma@kki.ee
Janno Kekkonen vaneminspektor 449 9107 janno.kekkonen@kki.ee
Lilli Lakkur inspektor 449 9114 lilli.lakkur@kki.ee
Raino Rosin inspektor 449 9109 raino.rosin@kki.ee
Rave Vahemets juhtivinspektor 449 9116 rave.vahemets@kki.ee
Romes Saard inspektor 449 9104 romes.saard@kki.ee

Raplamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Saar büroo juhataja 681 4910 marek.saar@kki.ee
Kristi Leemet juhtivinspektor 489 4452 kristi.leemet@kki.ee
Mairit Veedla inspektor 489 4280 mairit.veedla@kki.ee
Margit Pokrovski vaneminspektor 489 4452 margit.pokrovski@kki.ee
Priit Langi vaneminspektor 489 4280 priit.langi@kki.ee

Saaremaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Jaak Haamer büroo juhataja 452 7740 jaak.haamer@kki.ee
Aare Aavik vaneminspektor 452 7736 aare.aavik@kki.ee
Aina Vaher juhtivinspektor 452 7733 aina.vaher@kki.ee
Anneli Vahter juhtivinspektor 452 7732 anneli.vahter@kki.ee
Hendrik Lõbus vaneminspektor 452 7741 hendrik.lobus@kki.ee
Kerdo Torn vaneminspektor 452 7736 kerdo.torn@kki.ee
Margus Lasn vaneminspektor 452 7737 margus.lasn@kki.ee
Taavi Taavita inspektor 452 7739 taavi.taavita@kki.ee
Timo Tamm inspektor 452 7742 timo.tamm@kki.ee

Tartumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Türna büroo juhataja 730 2411 tanel.turna@kki.ee
Annika Kaldoja inspektor 730 2417 annika.kaldoja@kki.ee
Heli Väljamets juhtivinspektor 730 2415 heli.valjamets@kki.ee
Joonas Horn inspektor 730 2414 joonas.horn@kki.ee
Kaidi Kattai vaneminspektor 730 2418 kaidi.kattai@kki.ee
Keiu Poderat vaneminspektor 730 2416 keiu.poderat@kki.ee
Kristi Loit vaneminspektor 730 2413 kristi.loit@kki.ee
Marily Jaska juhtivinspektor 730 2426 marily.jaska@kki.ee
Priit Kaare vaneminspektor 730 2420 priit.kaare@kki.ee
Rauno Krahv juhtivinspektor 730 2421 rauno.krahv@kki.ee
Rauno Künnapuu inspektor 730 2427 rauno.kunnapuu@kki.ee
Tarvo Lillema vaneminspektor 730 2425 tarvo.lillema@kki.ee

Valgamaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Tiirats büroo juhataja 681 4900 tanel.tiirats@kki.ee
Kadri Nurk inspektor 434 4212 kadri.nurk@kki.ee
Kersti Kuuba juhtivinspektor 681 4901 kersti.kuuba@kki.ee
Märt Raudsepp juhtivinspektor 681 4904 mart.raudsepp@kki.ee
Taavi Kaldma inspektor 681 4905 taavi.kaldma@kki.ee
Villu Virnas vaneminspektor 681 4902 villu.virnas@kki.ee

Viljandimaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Leana Lemming büroo juhataja 434 4385 leana.lemming@kki.ee
Jaanus Tera juhtivinspektor 681 4956 jaanus.tera@kki.ee
Janar Alamäe juhtivinspektor 434 4200 janar.alamae@kki.ee
Jane Uibopuu juhtivinspektor 434 4183 jane.uibopuu@kki.ee
Janne Rohtla juhtivinspektor 434 4212 janne.rohtla@kki.ee
Joosep Tammemäe inspektor 434 4200 joosep.tammemae@kki.ee
Simon Soll vaneminspektor 681 4956 simon.soll@kki.ee

Võrumaa büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Anneli Huik vaneminspektor 786 8652 anneli.huik@kki.ee
Ardi Lepp büroo juhataja 786 8650 ardi.lepp@kki.ee
Kadri Visnap juhtivinspektor 786 8658 kadri.visnap@kki.ee
Kristel Kund juhtivinspektor 786 8654 kristel.kund@kki.ee
Merike Puhkim juhtivinspektor 786 8656 merike.puhkim@kki.ee
Merilin Sibul inspektor 786 8655 merilin.sibul@kki.ee
Mirjam Potter inspektor 786 8653 mirjam.potter@kki.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.