Language switcher

Sa oled siin

Inspektsioon läheb taas meremessile

Meremess 2016. Esimene päev, esimesed külastajad.

Keskkonnainspektsioon osaleb reedest pühapäevani, 17. - 19. märtsini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses korraldataval Meremessil, kus selgitame kalapüügiga seotud küsimusi ja muid keskkonnanõudeid, mida kalastajad, veesõidukite omanikud ning looduses liikujad peavad silmas pidama. Meid on toetamas Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti ja RMK Põlula kalakasvanduse asjatundjad, kes teavad täpsemalt rääkida vastavalt kalapüügiga seotud õigusaktidest, lubade väljastamisest ja kalakasvatusest. Paikneme koos teiste riigiasutustega D-hallis. Jagame boksi heade kolleegidega Keskkonnaagentuuri Ilmateenistusest, kes tutvustavad ilmaprognooside koostamist ning seda, mismoodi toimub spetsiifilisemalt mereilma ennustamine ning kuidas töödeldakse ja analüüsitakse infot ilmahoiatuste tegemiseks. Kõik mere-, looduse- ja ilmahuvilised on meie boksi teretulnud.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.