Language switcher

Sa oled siin

Inspektsioon tuvastas Põhja-Tallinnas õhukvaliteedi piirnormide ületamise

Inspektor e--ninaga õhukvaliteeti hindamas
Inspektor e--ninaga õhukvaliteeti hindamas

Põhja-Tallinnas läbiviidud mõõtmised näitasid väävliühendite piirnormide ületamist, mille alusel kavatseb Keskkonnainspektsioon nõuda piirkonnas tegutsevatelt ettevõtetelt meetmete rakendamist saasteainete vähendamiseks.

„Väävliühendid ongi peamised lõhna tekitajad ja need tuleb normidega vastavusse viia. Kuna tegemist on mitme ettevõtte tegevuse koosmõjuga, siis on lõhnaprobleemi vähendamiseks vaja kõigi nende panust, “ ütles Keskkonnainspektsiooni Harjumaa büroo juhataja Neeme Kass.

Seoses kaebuste arvu suurenemisega tellis Keskkonnainspektsioon 2018. aasta teisel poolaastal Eesti Keskkonnauuringute Keskuselt välisõhu kvaliteedi mõõtmised, mille esialgsed tulemused selgusid eelmisel nädalal.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.