Language switcher

Sa oled siin

Keskkonnainspektsioon osaleb Tallinnas toimuval meremessil

Keskkonnainspektsioon varasemal meremessil

Reedest pühapäevani, 16. – 18. märtsini osaleb Keskkonnainspektsioon Eesti Näituste Messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn) toimuval Meremessil, kus inspektorid selgitavad kalapüügiga seotud küsimusi ja muid keskkonnanõudeid, mida kalastajad ja looduses liikujad peavad silmas pidama.

Lisaks inspektoritele on kohapeal selgitusi jagamas Keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna esindajad. Keskkonnainspektsiooni boksis on ka RMK Põlula kalakasvanduse esindaja, kes tutvustab erinevaid kalade märgistamise viise, selgitab info kogumise olulisust ning jagab teavet kalade rännete ja kasvukiiruse kohta.

Kõik, kellele nimetatud teemad huvi pakuvad ja kellele saame kasulikku teavet jagada, on oodatud Keskkonnainspektsiooni boksi, mis paikneb messikeskuse D-hallis kõrvuti teiste riigiasutustega.

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.